PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5850}

Gliniarz z Beverly Hills II

Beverly Hills Cop II
7,2 51 028
ocen
7,2 10 1 51028
6,8 13
ocen krytyków
Gliniarz z Beverly Hills II
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills II

Wydaje mi się że II jest lepsza od jedynki, a waszym zdaniem?

ocenił(a) film na 8
rabara

Po kolejnym seansie też tak sądzę. Może dlatego, że postaci współpracujące z Foley'em są zabawniejsze niż w cz. 1 (np Jeffrey czy Rosewood, mój prywatny ulubieniec). Scen akcji też jest więcej, podobnie zapadających w pamięć dialogów. Jedynka wygrywa głównie dzięki Stevenowi Berkoffowi (genialny jako czarny charakter), no i większej ilości dobrych kawałków.

Osobiście uważam obie pierwsze części BHC za jedne z najlepszych komedii sensacyjnych w historii kina i jedne z lepszych filmów lat 80..

ocenił(a) film na 9
Rodion_Raskolnikow

Lepsza od jedynki zajebista jest 2 a w szczególności Judge Reinhold ten koleś jest przechujem 9/10

ocenił(a) film na 8
rabara

extra !!!!

ocenił(a) film na 8
rabara

wg mnie pierwsza jest lepsza "he he he" jak dawał Axel, ale 2 tez bardzo lubie. Trojka zupenie z tylu. Bridgette N. jako Carla poprostu zamiata, najbardziej gdy zepsul jej sie samochod :)

ocenił(a) film na 8
rabara

Moim zdaniem gorsza. :o)

ocenił(a) film na 9
rabara

Obie stawiam na równi: 9/10. Natomiast trójka to też dobry film, lecz już nie tak ponadczasowy, choćby ten granatniko-magnetofon prezentowany przez Serge'a - może kiedyś śmieszył, teraz to już raczej humor specyficzny. No i nie ma Taggarta :(

ocenił(a) film na 10
rabara

Ja wolę dwójkę. Bardziej podoba mi się sposób prowadzenia i pokazania akcji Scott'a, Oczywiście jedynka to również arcydzieło komedii sensacyjnej. Trójka znacznie słabiej, racja.

ocenił(a) film na 5
rabara

Ja wolę jedynkę. Naturalny, świeży humor. Dwójka to taka rzemieślnicza sensacja.

ocenił(a) film na 5
Heatseeker

dla mnie też.

ocenił(a) film na 9
Heatseeker

Może i rzemieślnicza, ale bardziej energiczna i zabawniejsza.

ocenił(a) film na 5
robert2207

to rzecz gustu, dla mnie 1 jest bardziej zabawna i ciekawsza.

ocenił(a) film na 10
rabara

Absolutnie się zgadzam!

rabara

Ja lubie dwie pierwsze części ,niestety trójka jest słabiutka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones