PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5850}

Gliniarz z Beverly Hills II

Beverly Hills Cop II
7,2 51 028
ocen
7,2 10 1 51028
6,8 13
ocen krytyków
Gliniarz z Beverly Hills II
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills II

Przegadany i nudny

użytkownik usunięty

Nastawiałem się na świetną komedię sensacyjną a dostałem zakalec , aktorstwo na dosyć ciekawym poziomie ale za dużo tu pustych dialogów które mają śmieszyć a tak wcale nie jest , reżyseria jest bez zarzutu to samo tyczy się montażu jednakże sama historią którą wymyślił Eddie Murphy (Axel Foley) jest nieciekawa i dotrwałem do godziny a później na podglądzie obejrzałem , pojawiają się króliczki Playboya co jest plusem tej produckji
Dean Stockwel (Zagubiony w czasie) i Hugh Heffner (szef Playboya) też się zjawiają ale mimo udziału króliczków i udziału cieakwych osobowośi film jest czerstwy i nie śmieszny a nudny i przegadany , powtarzam się? Tylko dlatego by podkreślić moją wypowiedź.Plusem i to dużym jest uchwycenie w kadrach klimatu lat 80 a ilustracja muzyczna filmu jest dużo lepsza niż sam film , jeżeli ktoś narzeka na dużo wolnego czasu to śmiało jednakże jest wiele innych lepszych komedii z lat 80 niż ten nudny sequel.Pzdr.

ocenił(a) film na 10

co ty sergio pieprzysz...............film jest boski

Właśnie...co Ty pieprzysz?! To film, który oglądałem pierwszy raz na początku podstawówki i nie pozwolę obrażać legend dzieciństwa!

ocenił(a) film na 5

też mnie nie zachwycił.

panna_x_filmweb

IDIOCI nie powinni miec dostępu do internetu.

Pierwsza część bardziej wciąga .

dobrze ze cie wykopsali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones