PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5849}

Gliniarz z Beverly Hills

Beverly Hills Cop
7,3 82 519
ocen
7,3 10 1 82519
7,5 17
ocen krytyków
Gliniarz z Beverly Hills
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills

Może nie śmiałam się cały czas, ale co za dużo, to nie zdrowo, prawda? ;D Uwielbiam ten film głównie za genialnego aktora, jakim jest Eddi. ;D

ocenił(a) film na 7
MsChocolate_2

zgadzam się z Tobą

ocenił(a) film na 8
MsChocolate_2

Sama prawda!

ocenił(a) film na 7
MsChocolate_2

Dokładnie tak, ustalmy nic tu nadzwyczajnego ani fabularnie ani też śmieszkowo... Z gatunku też już były o wiele lepsze komedie ale jednak zawsze przyjemnie się do tego wraca ;)

ocenił(a) film na 10
MsChocolate_2

zgadzam się Eddie jest bezbłędny.

ocenił(a) film na 10
MsChocolate_2

I dalas marne 6 jednej z najlepszych i najbardziej przelowmowych komedii w historii kina, no rece opadaja

ocenił(a) film na 6
deefunk

6 to jak byś nie chciał wiedzieć ocena niezła, a nie marna jak napisałeś, dał taką na jaką wg niego zasługuje film, nie każdy szasta na prawo i lewo wysokimi ocenami

ocenił(a) film na 10
van_der

"Niezla" to raczej średnia ocena jednej z najlepszych komedii kina, do tego jednej z najbardziej przełomowych komedii. Film jest świetny i na marne 6na pewno nie zasługuję.

ocenił(a) film na 6
master_of_vinyl_donuts

Tak ocena 6 na filmweb to znaczy, że film był niezły, ja oceniam w takich kategoriach. Dając taką ocenę tzn., że film mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
van_der

Stary, jak ty dajesz 10 Kickboxerowi, to ja nie wiem, masz chyba dziwne pojecie estetyki filmowej :)

ocenił(a) film na 6
master_of_vinyl_donuts

Ty za to bracie takiemu gniotowi ja "Dzień świra" dajesz 10, na którym ja się niemiłosiernie męczyłem, to już "Nic śmiesznego" czy też "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" były o niebo lepsze.

ocenił(a) film na 10
van_der

Tylko czekalem, az zaliczysz taka wpadkę. To co teraz napisalem o Dniu Świra totalnie dyskredytuje cie jako osobe do komentowania dobrego kina. Dzien Swira to dzieło wybitne, sprawdź sobie ile nagrod zebral ten film i jakie noty od poważanych krytyków. Filmu nie zrozumiałeś, bo to tak naprawde nie jest komedią, tylko tragi-komedia - satyra, wytykająca wszelakie absurdy i przywary Polaków. Film wyśmiewa wszystko co jest słabością naszego narodu. Dorosniesz, to może zrozumiesz, bo Koterski nie jest dla dzieciakow.

ocenił(a) film na 6
master_of_vinyl_donuts

Gratuluję Ci i przykro mi jest, że nie mam tak dobrego gustu filmowego jak Ty, ja po prostu nie rozumiem i nie znam się na kinie, więc nie powinienem go oglądać i wyrażać swojego zdania.

van_der

Ten troll nigdy nie zrozumie sarkazmu. Pozdro

ocenił(a) film na 9
master_of_vinyl_donuts

Nic dodać, nic ująć

ocenił(a) film na 6
deefunk

Ocenę zamieściłam sześć lat temu będąc jeszcze dzieckiem, więc już się z nią nie utożsamiam. Przed odpowiadaniem na komentarze proszę patrzeć na ich daty, unikniemy wówczas takich sytuacji.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
deefunk

No właśnie.... 6 to jak policzek:)

ocenił(a) film na 7
MsChocolate_2

Może i nie śmiejemy się cały czas, jednak banan na ryju jest przez cały seans.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Dokładnie. Bo to po prostu fajny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones