PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5849}

Gliniarz z Beverly Hills

Beverly Hills Cop
7,3 82 519
ocen
7,3 10 1 82519
7,5 17
ocen krytyków
Gliniarz z Beverly Hills
powrót do forum filmu Gliniarz z Beverly Hills

Oglądałam kilkanaście razy i za każdym razem śmieszy,wciąga nie nudzi przez prawie cały film
trzyma równy poziom.Znakomita gra Murphego :) 10/10

ocenił(a) film na 8
izuniia1990

I to w sumie wszystkie 3 części trzymają poziom - bardzo udana trylogia

ocenił(a) film na 10
Paulino_82

Ja mam wiele lubianych komedii, ta może nie jest naj, ale jest świetna i bardzo ją lubię.

ocenił(a) film na 9
panna_x_filmweb

No i ten klimacik lat 80ch...:)

ocenił(a) film na 7
Paulino_82

Trzecia część to zdecydowanie jeden z najgorszych sequeli w dziejach kina. Niestety. W porównaniu do części pierwszej wypada bardzo blado.

ocenił(a) film na 9
witek6

? Czy aby na pewno? Dla mnie niczym się nie różni od 2 pierwszych

ocenił(a) film na 9
Paulino_82

A to nie zawsze się zdarza

izuniia1990

Dokładnie mam tak samo ale tylko pierwsze dwie części trójka odstaje od pozostałych dwóch.

ocenił(a) film na 7
Ruben_fw

Dokładnie. Począwszy od głupiego scenariusza, spieprzoną postać Serge'a (zrobili z niego parodię samego siebie) a na koniec zmieniony motyw. muzyczny, którzy brzmi okropnie w porównaniu do poprzednich filmów.

ocenił(a) film na 7
izuniia1990

Ja też lubię ten film, ale nauczmy się oceniać obiektywnie. To, że jakiś film nam się podoba nie znaczy, że zasługuje na najwyższą notę. "Gliniarz z Beverly Hills" to dobry film, ale nie arcydzieło. Skąd ta ocena? 10/10. Bez przesady. Mogę lubić film, ale wiem, że nie jest arcydziełem. Mogę filmu nie lubić, ale docenić w nim wiele rozwiązań, scenariusz, obiektywnie go ocenić. Ludzie nie potrafią wystawiać not. Nie wiedzą co wpływa na ocenę...

użytkownik usunięty
witek6

Uważam, że oceniamy tak jak czujemy. Przez takie myślenie jakie prezentujesz przestałem oceniać filmy na tym portalu. Wolę przy piwku w miłej atmosferze wymieniać się spostrzeżeniami. Jeżeli coś mi się bardzo podoba oceniam na 10, to że krytyk powiedział ,,A,, nie znaczy że mam mówić ,,A,,. To że są jakieś kryteria nie znaczy że nie mogą być indywidualności. Dla mnie taka prosta Scena nad morzem jest arcydziełem, bo widzę w tym filmie sporo dla mojej prywatnej filozofii, kadry mnie urzekają, uwielbiam twórczość Takeshi Kitano, dla innych jest to nudny film o niczym.Piszesz o tym by być obiektywnym, może bądźmy dla samych siebie.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones