PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6810}

Następne 48 godzin

Another 48 Hrs.
6,7 11 507
ocen
6,7 10 1 11507
6,8 5
ocen krytyków
Następne 48 godzin
powrót do forum filmu Następne 48 godzin

Dobre kino 80s 

ocenił(a) film na 6

Jest klimat, odpowiednie tempo, akcja, niezła muzyka i dobre aktorstwo. Choć czasem przynudza. Kultowe dialogi "Cześć Jack i kij ci w dupę", podobało mi się jak Jack przywalił Wilsonowi czy bójka w barze, gdzie Hammond strzela do chuligana. Niezłe też było jak amunicji brakło gościowi, a Hammond mierzy do niego z uśmiechem i też mu brakło. Choć zdawało mi się, że tamten facet wcześniej wyrzucił pistolet, a jak mierzył do Hammonda, to znów go miał. 6/10. Jak na razie części pierwszej niestety nie oglądałem, a część drugą mam na video od ITI i czyta Jarosław Łukomski. Wydaje mi się, że trylogia "Gliniarz z Beverly Hill' lepsza jednak. Ale też muszę ją odświeżyć.

Goro_Gondo

Też mi się wydaje ,że jedynka o wiele lepsza,bardziej zabawna,ale trzeba zobaczyć dwójkę w wersji z VHS.
Możesz mi przesłać audio PL z dwójki z VHSa,ja z kolei mogę Ci przesłać szeptankę z jedynki
z kasety vhs z Andrzejem Matulem jako lektorem,w tłumaczeniu Tomasza Beksińskiego.
Moje namiary:
roberto97@toya.net.pl

ocenił(a) film na 6
debesciak1978

Kurczę, wiesz, nie mam teraz takiej możliwości. Niestety brak dobrego sprzętu, jak i teraz kompletny brak czasu. Jakbym coś działał, to się odezwę.

Goro_Gondo

jesli taki dobry to czemu nie dajesz 8-10??? IDZ SIE LECZYC!

ocenił(a) film na 6
kotbury

Nie mów mi, jak mam oceniać filmy, i jak wspominałem - by wchodzić ze mną w jakąkolwiek dyskusję, to nauczy się pisać. WRÓĆ DO PODSTAWÓWKI analfabeto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones