PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12068}

Pogromcy duchów

Ghost Busters
7,0 105 507
ocen
7,0 10 1 105507
7,1 22
oceny krytyków
Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Pogromcy duchów

FILM KULTOWY

ocenił(a) film na 10

Pogromcy duchów jest filmem kultowym.Kultowym przez duże K.Sceptycy twierdzący że ten film jest dla 12-latków są śmieszni.Mam 23 lata i ten film jest najważniejszą pozycją w moim zbiorze.To najlepszy film jaki zrobił Iwan Raitman.Bill Murray i Dan Aykroyd zagrali jak z nut.Ten film był wielkim wydarzeniem w 1984r.Teksty w stylu:"Jeśli wszystkie byty ektoplazmatyczne mają stały poziom jonizacji ,moglibyśmy im dołożyć.W sensie duchowym oczywiście" czy "Załatw ją Ray "bawią mnie do łez.Jedynie to co załuję to że nigdy nie widziałem tego filmu nigdy w kinie.Moja ocena to oczywiście 10.

ocenił(a) film na 1
frytek

"Sceptycy twierdzący że ten film jest dla 12-latków są śmieszni.Mam 23 lata i ten film jest najważniejszą pozycją w moim zbiorze"
rzeczywiście dopałeś argument przeciłoko temu, że jest to film dla 12 latków
ja mam 30 lat i lubie bawić się w piaskownicy, dlatego uparcie twierdze, że jest to rozrykwa stosowna do tego wieku

ocenił(a) film na 9
caligulaam

Jeśli chcesz wiedzieć to ja mam 37 lat i też lubię "Pogromców" - uważam że to fajna, lekka komedia SF, problem jest jednak taki, że zdecydowanie nie jest to film dla wielbicieli dramatów bądź dramatów psychologicznych do których Ty (wnioskując po Twoim repertuarze i Twoich ocenach) zdajesz się zaliczać. Do tej pory lubię też wiele innych filmów, które oglądałam w dzieciństwie np. "Neverending Story", "Hook" itp. Cenię ludzi, którzy potrafią odnaleźć w sobie dziecko, chodźby byli po 50-tce. Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 1
DamaMarcia

ja myślę, ze to nie jest kwestia odnajdywania lub nie w sobie dziecka
tylko, jak napisałaś, kwestia gustu filmowego.
Powyżej oceniłam tylko stopień logiczności argumentu
to ze ktoś dorosły ogląda film dla dzieci, nie czyni z nich filmów dla starszego widza ( zupełnie abstrahując od tego dla jakiej grupy wiekowej miąłby byc ten film)
Ja tez mam w sobie pierwiastek swojego dziecka - tylko dziecka, które oglądało i lubialo i nadal lubi inne filmy
również pozdrawiam
nie wiem czy zamiłowanie do dramatu psychologicznego jest pozytywnie skorelowane z niechęcią do tego typu filmów
ale z jednym masz racje - to nie jest mój rodzaj filmu

ocenił(a) film na 7
caligulaam

Abstrahując od skorelowania jednego z drugim DamaMarcia ma rację - jesteś chora na agelię.

ocenił(a) film na 8
frytek

dokładnie koledzy Klasyka ,pozdrawiam

użytkownik usunięty
frytek

Ghostbusters to absolutne mistrzostwo świata :D Film na którym się wychowałem i będę go oglądał już zawsze.

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się. Film z mojego dzieciństwa. Wiem, że gdy miałam 4-5 lat miałam bluzkę z duchem z czerwonym, przekreślonym kółkiem i podpisem ghost busters ;) prezent od wujka z ameryki, do dziś mam tą koszulkę ;D

użytkownik usunięty
frytek

Jestem wielkim fanem i miłośnikiem Pogromców Duchów. Film kultowy i ponadczasowy. Absolutny must have w swojej domowej kolekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones