PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=474262}

Tysiąc słów

A Thousand Words
6,6 43 193
oceny
6,6 10 1 43193
6,0 4
oceny krytyków
Tysiąc słów
powrót do forum filmu Tysiąc słów

Totalnie porabani sa ze nominowali do ZLOTEJ MALINY za najgorszy film roku ten film... W calym
2012 roku powstala tam naprawde masa kiepskich beznadziejnych filmow i dziwi mnie ze tak sie
tego uczepili...

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

podzielam Twoje zdanie, film daje tak samo do myślenia jak "Klik i robisz co chcesz"

film jest świetny

punisher822_filmweb

Gdybym miał sugerować się malinami to nie obejrzałbym kilku dobrych filmów. Pomysłodawca malin był sfrustrowany, nikomu nieznany krytyk filmowy John Wilson. i tyle jego...

punisher822_filmweb

nie wiem ile kiespskich filmów powstało w 2012 roku bo staram się te najgorsze omijać łukiem ale tutaj się zgodzę- dno

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

Złote maliny dał jakiś burak ze spiętą dupą.
Tego typu nagrody powinny należeć do kretyńskich komedii w stylu Gruby i chudszy.

ocenił(a) film na 5
Lisowczyk

Właśnie

ocenił(a) film na 9
Z_na_poddaszu

masakra, również jestem teraz tym zdziwiony, wszedłem ocenić, myślałem, że film ma o wiele większą ocenę...

punisher822_filmweb

nie no, film bardzo średni, ale nie na malinę. idealny na kaca (na którym zresztą go obejrzałem) - niewymagający, a jak na głupią schematyczną komedię - nienajgłupszy. do którejś tam minuty nawet nie obrażał inteligencji widza i osobiście byłbym skłonny dać mu oczko wyższą ocenę, ale niestety - nikt z twórców nie ogarnął że poza fajnym delivery dobrze byłoby postarać się o nieco wiarygodniejszą przemianę bohaterów, jakiś proces w nich zachodzący, a nie że na pstryk wywracamy wszystko na czym daną postać wcześniej zbudowano.

czykiczyki

lol, pomyliłem filmy! komentarz napisałem myśląc o "You People" z tego roku (5/10 btw).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones