Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

Zniknęły stand-upy Murphy'ego: 'Raw' i 'Delirious', a to przecież kamienie milowe występów komików na żywo. Tak się nie robi...

Pr0t0n

heh, ja myślałem, że nikt ich wcześniej nie dodał, więc dodałem, a dzisiaj dostałem informację, że "show nie dodajemy"
nasuwa się zatem proste pytanie... co jest, k***a? dlaczego nie?

440_cui

Dziwne, jakichś telewizyjnych 'półgodzinek' to nie muszą, ale myślę, że normalnie wydane na DVD powinni dodawać. Innymi słowy - mają teraz sporo do kasowania, bo na razie wszystkie show, jakie widziałem są dodane :).

Pr0t0n

Dokładnie. A niech kasują, przynajmniej na IMDB wszystko jest. Może bierze się to kasowanie z przeświadczenia, że nikt nie ogląda amerykańskich komików? Idąc jednak tym tropem powinni kasować jakieś absurdalne hinduskie filmy, czy inną egzotykę...

440_cui

nie wiem co za głaąb to skasował , no ale nie ulega wątpliwości, że jest głąbem
porażka

phil_anselmo

"Delirious"
...wyjaśnia wszystkie kwestie...
...polewka przez cały występ...

Show nie pokazują??? Moim zdaniem powinni sobie podarować akcje typu "Klan" czy "M jak Miasto"...





Porażka...




Ciskają jakiegoś Maćka z "Klanu", czy Mroczków i ich mierne serialiki, a "show" które nie trwa 15 czy 30 minut, tylko ponad godzine, to nie dają...




FilmWeb...łeb pełen filmów??? Jak mówimy o filmach to dawać filmy, nie seriale...jak dajemy seriale to czemu nie show???




Jak zwykli ludzie mają obejżeć Eddie'ego w Delirious jak nawet nie wiedzą, że takie coś istnieje...





Porażka...


Wstyd...


Chańba...

mowcie_mi_mistrzu

Dokładnie, hańba! Sam dodawałem okładkę do "RAW"!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones