Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

Dobrym filmom co coś pokazują uczą dają nagrody jako niby najgorszy film a głupim filmom
przyznają nagrody za fajny.... Dla mnie Eddie Murphy to super aktor i komediowy i w filmach
familijno -obyczajowych

ColeTurner_2

Święte słowa. Wydaje się, że Hollywood go nienawidzi i większość filmów z nim od razu skazują na porażkę. Według mnie sam Eddie jest jednym z lepszych komików na amerykańskiej scenie.

RedMurhpy

wszystko się zgadza, koledzy. o jest wciąż wspaniały komik, tylko scenariusze już nie takie, a mimo to ten świetny aktor ciągnie wyżej swoją osobowością nawet słabsze filmy

ColeTurner_2

Wiecie co mi się wydaje, że z tych scenariuszy co on ostatnio dostaje to nawet Eddie Murphy za wiele nie zrobi. Jest świetnym komikiem ale samemu cały film pociągnąć nie jest takie łatwe.

ColeTurner_2

Złote Maliny to nic innego jak jeden wielki "hejt" i raczej nie piętnują złych filmów lecz jedynie nielubianych w kręgach HW aktorów.
Gdyby nie osoba Murphyego te filmy przeszłyby bez echa, ba - aby film lub Murphy nie dostały złotej maliny musi to być film wręcz wybijający się, a przecież zwykłe letnie kino czymś takim nie jest.

Osobiście lubię tego aktora, stara gwardia komedii ze swym oryginalnym stylem gry aktorskiej, szafuje gestami i mimiką aż miło i chyba jedynie Jim Carry może mu w tym dorównać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones