Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 592 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

Eddie wraca do korzeni. I bardzo dobrze!

Muppetka

Racja! Ciekawi mnie też, czy rzeczywiście dojdzie do skutku ten zapowiadany film "Trojaczki", gdzie miałby grać trzeciego "bliźniaka". Ale jakoś nie widzą mi się obok niego starzy już Schwarzenegger i Danny DeVito.

underground73

Duet Arnold & Danny już raz pokazali, że nie potrafią się zgrać w "Juniorze" więc daliby spokój z takimi pomysłami. Nie jestem wielką fanką Eddie'go, ale uważam, że jest dobrym aktorem komediowym. Sprawdza się w rolach wygadanych cwaniaków. Stąd mam parcie na nowego "Gliniarza...". Z drugiej strony facet ma już 50-tke i pewne rzeczy mu już nie wyjdą.

Muppetka

W sumie racja, ale i tak jest stosunkowo młody do wspomnianego przeze mnie duetu. "Juniora" oglądałem bardzo dawno, więc się nie wypowiem, ale obejrzałem z nimi nie tak dawno "Bliźniaków" i bardzo mi się podobała ich wspólna gra aktorska. Co do "Gliniarza z Beverly Hills" to chętnie obejrzałbym kolejną część, bo wszystkie trzy poprzednie oglądałem. Ma swój specyficzny klimat, którego nie ma inny klasyk: "Bad Boys", choć może dlatego, że nie ma tam Eddie'go Murphy'ego (są za to Will Smith i Martin Lawrence, ale nie ma co odbiegać od tematu).

underground73

"Bad Boys" to film sensacyjny, zrobiony bardziej "na serio" a "Gliniarz z Beverly Hills" trafia w nutę komediową! Poza tym między nimi jest jakieś 10 lat różnicy, były już inne trendy. Z kolei "Bliźniacy" to mocny przeciętniak. Lubię Danny'ego DeVito bo ma ogromny talent i duży dystans do siebie ale... Arnold Schwarzenegger się skończył :) Może więc niech się Murphy nie pakuję w to towarzystwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones