Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 574 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

Nienawidzę gościa... za wszystko.

mr_wall

Co on Ci takiego zrobil? Mozna kogos nie lubic, ale nienawisc to zbyt skrajne uczucie...znasz go osobiscie, wyrzadzil on jakis krzywde Tobie lub Twojej rodzinie....NIE...

jezile

Jak widać można. Nie nawidzę jego mimiki twarzy, sposób jaki chodzi, jak gra i jak wygląda... :D

mr_wall

spójrz na siebie do lustra a potem innych oceniaj

Mati_JCVD

Nie znasz mnie, nie widziałeś mnie, więc się odczep. :)

Mati_JCVD

dokładnie

mr_wall

Czy ja wiem? Ma swój specyficzny styl gry aktorskiej i albo się to może podobać, albo nie. Wielu aktorów ma swój wypracowany styl. Ja nie widzę w tym bynajmniej nic złego. Wydaje mi się jednak, że równie dobrze można by ocenić w ten sposób wielu aktorów komediowych - Martin Lawrence, Chris Tucker, Chris Rock, Bill Cosby, Robert Towsend, Cuba Gooding Jr., Marlon Wayans, etc. Mnie tam się podobał każdy oglądany przeze mnie film z Eddiem Murphym (choć jeszcze kilku nie oglądałem).

mr_wall

Mam tak samo. Nie wiem dlaczego ale mam ochotę walnąć go między oczy.

mr_wall

gdy byłam młodsza to bardzo lubiłam Eddiego
dziś już za nim nie przepadam

to co kiedyś mnie w nim śmieszyło, dziś mnie irytuję,
on był dobrym komikiem w latach 80 i początkach 90
teraz nie ma żadnego dobrego filmu

Anda00

ŻALLLLL mi was Anda00 , BloodyHello , mr_wall ; mam tak samo ... , gdy byłam młodsza... , Udajecie specjalistów a tak naprawdę guzik wiecie i na guziku się znacie .Jest śmieszny i dzięki bogu nie w taki głupi sposób jak w większości dzisiejszych filmów

Szymperator

on by kiedyś śmieszny, w ostatnich latach nie ma już tak dobrych komedii jak latach 80 i początkach 90

Anda00

No to akurat prawda

Szymperator

czasem gusta się zmieniają , i to co lubiło się w dzieciństwie później już tak nie bawi

Anda00

Powiedziałbym że tak jest z większością filmów z dzieciństwa , ale świetność dzieł niektówych reżyserów czy gry aktorów jest niezmienna

mr_wall

Kur.......wa, też go nie trawie!

mr_wall

nienawidze ciebę za to że się uroidziłeś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones