Jonah Hill

Jonah Hill Feldstein

8,1
41 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonah Hill

Ciekawostka z profilu "Transformers: Zemsta upadłych":
"Jonah Hill miał zagrać kolegę Sama Witwicky (Shia LaBeouf), ale zrezygnował po przeczytaniu
zaledwie dwudziestu stron scenariusza."

Mam szacunek, że w tym kale nie chciał zagrać.

neo_angin

Grał w wielu głupich komediach, ale nawet to wydało mu się zbyt debilne. Chociaż dziwne, że scenariusz tego gniota ma więcej niż 20 stron.

Sebu_BGZ

Właśnie. Nawet on nie mógł pojąć debilizmu tego filmu. Swoją drogą scenariusz wydawał się zapisany na kawałku papieru toaletowego xD

neo_angin

Nie dziwię się, to jeden z najbardziej bezsensownych filmów jakie widziałam, jakby zrodzony w umyśle upośledzonego 5-latka. Na poziomie horrorow klacy c

dzikudzina

Szczególnie efekty specjalne.

Niedzielny_Filmowiec

akurat efekty są dobre i ten film to najlepszy przyklad dla twierdzenia ze film to nie same efekty specjalne ale i treść

neo_angin

Prawdopodobnie zobaczyl ile bedzie biegania :)

MYRONfw

hahaha 10/10!
swoją drogą- trzeba być mocno zaślepionym, żeby wspominać o szacunku wobec tego otyłego aktora, który podobno jest inteligentny, bo nie zagrał w Transformersach, a mimo to jego wielka inteligencja pozwoliła mu zagrać w wielkim arcydziele pt. "To już jest koniec", gdzie został zgwałcony przez mutanta rodem z "Legendy" Scotta.
Była to jedna z najbardziej niesmacznych scen, jakie kiedykolwiek widziałem w filmie fabularnym.

ed j. rush

Dla mnie jest po prostu kolejnym leniwym grubasem, ktoremu nie chce sie schudnac. Filmy z nim sa srednie (czasem lepsze) i tyle. Di Caprio albo jakims innym Deepem to on nie jest.

MYRONfw

Deppem.
A Depp z kolei nie jest Robertem De Niro. Czyli wychodzi na to, że to jednak Depp jest słaby.

NickError

Matko boska, musk rozwalony. Wiadomo o co chodzi, po co sie w to wglebiasz?

MYRONfw

Bo nie rozumiem, jak porównanie kogoś z Johnnym Deppem czyni go słabym aktorem. A Hill jest dobrym aktorem komediowym i filmy z nim z reguły trzymają określony poziom. A tym bardziej nie rozumiem, co wspólnego z aktorstwem ma jego waga. Gdyby schudł, byłby lepszym aktorem? Co to ma do rzeczy?

NickError

No to nie zrozumiesz. Dla tych, co bylo to zabawne, zrozumieli za pierwszy razem. Ty tego nie rozumiesz, wiec i tak Ciebie to nie rozbawi panie Powazny. Dziekuje, dobranoc.

MYRONfw

Podejrzewam, że ten "leniwy grubas" pracuje 6 może 7 razy więcej niż Ty. Myślisz , że praca w Hollywood to bułka z masłem? Tam żeby być kimś trzeba się starać.

akasza85

Nie jest mozliwe, ze pracuje 7 razy wiecej niz ja. Srednio pracuje 7 godzin dziennie. 7x7=42 godziny. Czaisz?
A tak na powaznie, szczerze nie obchodzi mnie ile on pracuje, co robi itd. Nie jestem jego fanem, a filmy z nim ogladam bardzo rzadko.

MYRONfw

Skoro Cie nie obchodzi to po ch... się wypowiadasz? "Czaisz?"

akasza85

Taki piękny avatar i takie brzydkie słowo? Niedobrze :(.
A co do twojego pytania - oglądałem superbad. Po obejrzeniu filmu wszedłem tutaj i nabazgralem coś. A że ktoś do mnie coś pisze, to odpisuje, bo nie jest ładnie nieodpisywac. Oto moja historia.

MYRONfw

http://www.youtube.com/watch?v=1a2Pl0JHqms

MYRONfw

jaki smieszek

matbla2000

Staram się (naprawde).

akasza85

Tu nie chodzi o starania. Dobry aktor potrafi stać się postacią którą ma zagrać a nie zagrać siebie w roli tej postaci.

ed j. rush

Akurat "To już jest koniec" jest jednym ze śmieszniejszych filmów tego roku. A że humor tej ekipy nie zna granic, to już inna sprawa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MYRONfw

Dzięki, tą wypowiedzią spowodowałeś, że na mojej twarzy pojawił się uśmiech :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones