Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

kto jest waszym zdaniem lepszy ?
piszcie :)

joon

Hmmm... Carrey bo bardziej komiczny,ale Eddiego też bardzo lubie ;)

joon

Bez porównania Jim.


<znowu na krótki>

Revenga

wlasnie z porwnaniem na korzysc Eddiego, wiecej przlomowych komedii ma na koncie

joon

Jak dla mnie obaj świetnie grają, ale chyba bardziej wolę Jim'a.

joon

EDDIE MURPHY!!! ON JEST GENIALNY!!POZDRAWIAM!

joon

Zdecydowanie Carrey, Murphy to już tylko pozostałość dawnej klasy.
Pomijam już to że Murphy jako człowiek to jednak menda bez klasy.

soplic68

taaa bo JIm to gra w takich zarybistych filmach, sorry,ale Eddie jdnak lepszy i zabawniejszy

joon

Jim Carrey, te jego miny ^^

[za krótki]

joon

EDDIE MURPHY jest lepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joon

hmm trudne pytanie bardzo lubię oglądać i jego i jego :D

millcia

Murphy jest moim zdaniem lepszy od Carreya.

Gimli18

Według mnie są na równym poziomie,świetnie grają oby dwoje:) myślę,że Jim jest lepszy do bardziej zwariowanych komedii typu Ace Ventura,natomiast Eddie swietnie gra zarowno w komediach jak i komediach sensacyjnych,jego smiechu nikt nie powali:D:D

wiltord

Z całym szacunkiem dla Eddiego (który jest w TOP 5 MOICH ulubionch aktorów) i jego śmiechu ale właśnie ten śmiech powalił Tom Hanks w jednym z pierwszych swoich filmów pt. "Skarbonka", sami zobaczcie:

http://pl.youtube.com/watch?v=GPz-j3bfq3E

Ja uważam, że nie ma co porównywać Jima do Eddiego. Obaj są genialni. Z tym, że Jim operuje ciałem aa Eddie głosem ;) Jeden prezentuje humor sytuacyjny a drugi słowny. Dwie inne kategorie ale obaj genialni!

Rocky_Balboa

Popieram przedmówcę. Nie ma porównania dla tych 2 aktorów. Każdy rządzi w swojej klasie. Ja osobiście wolę Carreya ale nie porównuje bo to nie ten gatunek rozśmieszania. Pozdrawiam

ZawaL

Każdy z nich jest kompletnie inną osobowością łączy jedynie ich to, że są świetnymi aktorami i komikami osobiście wolę Eddie`go;)

hejjop_2

Oboje są świetnymi aktorami którzy nie maja sobie równych.

użytkownik usunięty
arwena16

JIM CAREEY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Trudne pytanie, bardziej jednak wolę Jima!

joon

Jimmy zjada Eddie'iego na śniadanie ;P
Nie ma nawet porównania.

Revenga

Oczywiscie ze JIM CARREY, nie ma nawet porownania^

kogut93

to dobrze, bo jakby tak porownac, to Jim by wypadl duzo gorzej

Revenga

blagam, jest zupelnie na odwrot, Eddie wciaga go nosem jak Tony Montana biala dame

joon

Jim Carrey to aktor, wystarczy spojzeć na takie jego filmy jak "Człowiek z księzyca" czy "Truman show" gdzie odszedł od aktorstwa w stylu "Głupi i głupszy" i pokazał na co go stać. Tymczasem Murphy to pajac i to niskich lotów specjalizujacy sie w "żartach fizjologicznych", do pięt Carreyowi nie dorasta.

joon

bardzo lubie filmy z oboma. Ulubione to Bruce wszechmogący i Gliniarz z Beverlie hills!! super!!

joon

Eddie Murphy ;) :) Jim Carey irytował mnie czasem swoimi zachowaniami

niva22

mnie też carey wkurzał. ale zdechłem widząc kilka jego kreacji niekomediowych. to kawał dobrego aktora. a murphy - fajny, smiszny i w ogóle, ale trudno mi go sobie wyobrazić w jakiejś fest poważnej roli :)

joon

Eddie ...

joon

lubię obu ale jak napisze że Eddy to szkoda mi będzie Jima a jak napiszę że Jima to będę uchodził za rasistę także już sam nie wiem...i po co było marnować atrament...

What_The_Fuck

słusznie, atramentu nigdy za wiele ;)

joon

Lubię Jima, ale Eddie jest lepszy od niego

joon

Lubię ich obu, ale wydaję mi się, że Eddie lepszy :)

rose_21

Hmmm ogólnie jestem przeciw porównywaniu tych dwóch komików, ale powiem
Eddie imponował mi zawsze swoim głosem, a Carrey mimiką twarzy. Jednak to postawie na Carreya ponieważ grywa teraz w lepszych filmach niż Murphy.

joon

Lubie oglądać Ediego jak i Jimiego
Ale od lat moim ulbionym komicznym aktorem jest Murphy
Drugiego stawiam Careya
Obaj są świetni i niech robią filmy cały czas

joon

zdecydowanie Eddie :D

joon

EDDIE MURPHY :)))
On jest genialny !!!

falco48

Ja osobiście uważam ze Jim jest lepszy . Ale Eddie tez jest niezły :)

Mille

Jeśli porównywać ich jako komików, to myślę, że obaj zasługują na pierwsze miejsce. Jeśli jednak porównamy ich ogólnie, jako aktorów, no to niestety Eddie przegrywa.

Bjorn

Jim jest okey. Ale stanowczo wole Eddi'ego ;P Według mnie jest lepszym aktorem niż Jim. Więcej ról, dobra gra aktorska. Jednak muszę przyznać, że film "Mów mi Dave" nie przypadł mi do gustu. Uwielbiam go m.in. z roli w "SHOWTIME" ;D

joon

Jim próbował w "23" zmierzyć się z czymś innym i ... przegrał- natomiast w "Truman Show" wymiótł i dlatego jest lepszy niż Eddie ;)


pozdrawiam

joon

Zdecydowanie Jim Carrey! Jest dużo lepszym aktorem niż Eddie Marphy.

katarzyna141

Jeśli chodzi o aktorstwo to jim ale jeśli chodzi o komizm to bezwątpienia eddie.Bardzo spodobał mi się jego 70 minutowy show Delirious

joon

Eddie Murphy on jest niezły












Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nati760

na pierwszą myśl powiedziałbym Carrey ale po obejrzeniuwszystkich części tego: http://www.youtube.com/watch?v=ilITaJwzxAc
juz nie był bym taki pewien

joon

JIM CARREY ;]
za krótki <br/> za krótki <br/>

joon

Cieszę się, że znalazłam wreszcie temat w którym ludzie doceniają Murphy'ego i Carrey'a (wcześniej gdzie nie czytałam, wszyscy zarzucali im masę wad). Obu tych komików uwielbiam, ale na dzień dzisiejszy chyba wolę Jima Carrey'a , Murphy ma nieziemski uśmiech!

olka2210

ja wole Murphy'ego. Trudno ich porownac bo kazdy gra w innych typach komedii. Jim gra w komediach gdziejest troche mniej sensu, ale lubie obu :D

olka2210

Jimmy ze swoją szczęką :) Niepowtarzalny talent!

piotrekmarekgiza

1) Jim Carrey - Król Komików :)
2) Czarek Pazura
3) Eddie Maurphy [ choc i tutaj nie jestem pewien]

Patruell

Dla mnie jest czarek eddy i jim
Zależy od humoru ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones