Eddie MurphyI

Edward Regan Murphy

8,2
24 561 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eddie Murphy

kto jest waszym zdaniem lepszy ?
piszcie :)

Pan_Pomian

na pierwszą myśl powiedziałbym Carrey ale po obejrzeniuwszystkich części tego: http://www.youtube.com/watch?v=ilITaJwzxAc
juz nie był bym taki pewien....







joon

Jim ma świetna mimikę twarzy jak patrze na jego miny to poprostu nie umiem się nie smiać.Osobiscie minimalnie wolę Jima ale Eddiego tez uwielbiam.

joon

Eddie bo Jim za bardzo robi w filmach siebie debila czego nie lubię

joon

murphy !!! carey jest tak kiepski jak pazura

doniarek

@taomoguei - nie wiem jak możesz pisać, że to Eddie to pajac specjalizujący się w żartach fizjologicznych. Chyba Ci się pomyliło, bo to właśnie Carrey jest znany z "fizjologicznych" niesmacznych żartów jak gluty (Głupi i głupszy), czy wypróżnianie się i ssanie cycka kobiety (Ja, Irena i ja). Obydwaj są w miarę dobrzy, choć są lepsze jajusy.

Jack_Holborn

Lepszy jest Eddie, choć to aktor tylko dwóch filmów" "Książę w NY" i "Gliniarz" jedynka. A Carrey to tylko "Ja, Irena i ja". No, może jeszcze "Głupi i głupszy" od biedy - oczywiście pamiętając o specyficznym "humorze" Carreya.

Jack_Holborn

Sorry ale jak oglądałeś tylko 2 filmy z Carreyem to jasne że będziesz tak pisał. Obejrzyj sobie jeszcze Number 23, Zakochany bez pamięci czy też Człowiek z księżyca. A ty widziałeś 2 filmy z nim i to te w których robi z siebie pajaca i za przeproszeniem pierdzielisz takie głupoty....

ZawaL

ZawaL - to do mnie pijesz? Jeśli tak, to pragnę Cię uświadomić, że i Number 23 oglądałem i Zakochany bez pamięci - choć ten ostatni pół godziny przed końcem wyłączyłem, bo dłużej się tego nie dało. Poza tym obydwa Ace Ventury, Głupi i głupszy, Truman Show, Bruce Wszechmogący, Kłamca kłamca, Telemaniak, Ziemskie dziewczyny nie są łatwe i Maska. Chyba mam prawo wypowiadać się o Carrey'u, nie sądzisz?

doniarek

Ja lubię i Jima i Eddie'go ale zdecydowanie lepszy jest Carrey.

doniarek

Ja tam wole Eddiego, bo Jim Carrey czasem na nerwy mi działa.
Dla Eddiego 9/10

doniarek

"Eddie bo Jim za bardzo robi w filmach siebie debila czego nie lubię" - panCHUDY
"murphy !!! carey jest tak kiepski jak pazura" - doniarek
Dokładnie Eddie wymiata ! ;P

doniarek

o dziwo carrey nie ma żadnej maliny w swojej karierze, czego nie można powiedzieć o e.m.

doniarek

Ja obstawiam Jim'a Carreya.Jest parę filmów z Murphym,które lubię ale jako aktora wole Carreya.

doniarek

Murphy rządzi!!! carrey może nie jest najgorszy , ale jego role są na ogół po prostu głupie.

joon

wolę Murphiego, poniewaz on jak robi cossmiesznego głupiego itd to wygląda w miare normalnie..a Carrey jakby był kompletnym wariatem - nawet mina i to takie troche sztuczne jest wtedy..czyli ze Murphy jest bardziej naturalny jako aktor komediowy. ale żeby nie było na[rawde uwielbiam Carreya!! :]

joon

jim jest nie co lepszym komikiem ale za to o wiele lepszym aktorem gra we wszystkim i we wszystkim mu pasuje :)

joon

Stawiam na Jima bo Murphy jest czarny

Flav

Nie no stary powód pierwsza klasa naprawdę

joon

Dałam im taką samą ocenę, ale jeśli chodzi o takie porównanie <ode mnie> to wybieram: JIM CARREY (wygrał 0,01%).
Pozdrawiam :D

joon

zdecydowanie Eddie Murphy, widziałam Ace Venture 2 części i już nie zamierzam oglądać więcej filmów z Carrey'em

joon

jim carrey. Murphiemu ostatnio nie idzie.

joon

Zdecydowanie Jim Carrey.

joon

Obaj są dobrzy ale jednak wolę Jima z powodu mimiki twarzy.

użytkownik usunięty
joon

Jim Carrey co do tego nie mam wątpliwości

joon

eddieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!
o taaaaaaaaaaaaaaaaaaak. ;]

joon

Oczywiście, że Carrey, zdecydowanie genialniejszy. Murphy jest śmieszny i
to wszystko natomiast Carrey to czysty geniusz.

Szeryf_Rottingham

na pierwszą myśl powiedziałbym Carrey ale po obejrzeniu wszystkich części tego: http://www.youtube.com/watch?v=ilITaJwzxAc
juz nie był bym taki pewien....

endriu3

Taa... widziałem to :) To tutaj Eddie Murphy mówił jak matka w niego
laczkami rzucała? xD

endriu3

Wiem, że filmik krótszy i nie jest to show na miarę tego, które zrobił
Murphy ale i tak polecam ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=4MkukjHtVgQ
To jest tylko 45 sekund, ale no co by nie mówić, tyle wystarczyło żeby
Carrey zaprezentował swój potencjał. Ja powiem Ci tak, obaj są genialni,
przesadziłem mówiąc że Carrey bije o klasę Murphy'ego, ale mimo wszystko
filmy Carrey'ego bardziej do mnie trafiają. Carrey bardziej trafia w mój
gust. Ale rzeczywiście nie można odmówić geniuszu również Murphy'emu. A co
do tego wystąpienia, to rozwala na łopatki po całej linii :D

joon

Kocham ich TAK SAMO!!
Są świetni i nie ma, co porównywać..
:))

joon

oczywiscie ze Jim co to za porównanie wogóle

jude119

porównanie jak najbardziej trafne koleżanko i w pełni uzasadnione.

joon

Jejć....trudno powoedzieć....
powiem tylko tyle że fajnie byłoby gdyby zagrali w jednym filmie ;)

KokainKa_978

tego by się chyba nie dało przeżyc xD

użytkownik usunięty
joon

edie murphy jest the best bez porównania lepszy

Jim Carrey

joon

zdecydowanie Jim !!!

Anda00

Carrey to legenda. Murphy to wspaniała postać. Jim rządzi :)

joon

Moim zdaniem Jim.

użytkownik usunięty
joon

Carrey za bruza i ace venture

użytkownik usunięty
joon

Eddie jest naturalnie tak śmieszny, że nie sposób go nie uwielbiać. Wolę EM.

joon

Obydwoje wypalili się zawodowo jakieś 15 lat temu. Teraz przedstawiają nam odgrzewane kotlety które już nudzą zamiast śmieszyć bo nawet najlepszy żart przestaje być śmieszny gdy opowiada się go dziesiąty raz.

fenio_px

Jim !!! ... długo długo nic ... i Eddie gdzieś tam :p

adi_2

jak dla mnie obaj są bardzo dobrzy...

trixon1

ale jednak bardziej lubię Jim'a
Sentyment...

joon

nie krzywdź Jima takim porównaniem

joon

Jim Carrey :D

Szycha25

Jim jest dobrym "face-manem" ale Eddie gra całym sobą. Obu lubię, ale Eddie wydaje się być lepszym


joon

Pierre Richard.

użytkownik usunięty
joon

Jim mnie trochę irytuje ale Eddie też nie jest jakiś fenomenalny. No ale przynajmniej Eddie nie robi z siebie idioty w filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones